Başakşehir görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören netelsan diafon servisi - Esenyurt kameralı kapı zili servis - Sancaktepe görüntülü diafon - görüntülü kapı sistemleri fiyatları - Yenibosna nade diafon servisi - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - görüntülü zil sistemleri fiyatları - Şişli apartman görüntülü diafon servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon - Esenler görüntülü diafon sistemleri - Pendik nade diafon servisi - Eyüp netelsan servis - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Arnavutköy audio servis - Silivri audio görüntülü diafon - Küçükçekmece audio kapı zili servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon - Büyükçekmece audio görüntülü diafon - Şile audio kapı zili servisi - audio diafon bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)
KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA