Başakşehir netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp görüntülü diafon - Kağıthane audio görüntülü diafon - Ümraniye netelsan kapı zili servisi - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - bina zil sistemleri fiyatları - Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar görüntülü diafon - kapı otomatiği bağlantı şeması - Esenler netelsan diafon servisi - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy kameralı diafon tamir - Ataşehir netelsan diafon servisi - mas görüntülü diafon - diafon santrali bağlantı şeması - Sancaktepe netelsan servis - Pendik Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

ARA
ARA