Başakşehir kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane kameralı diafon servisi - Şile netelsan diafon servisi - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - Kağıthane audio zil servisi - Maltepe nade servis - Kartal görüntülü diafon tamiri - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - netelsan görüntülü diafon - Beylikdüzü nade kapı zili servisi - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - mas görüntülü diafon - Kadıköy diafonlu kapı zili servis - Sultanbeyli görüntülü diafon sistemleri - Sarıyer kameralı kapı zili servis - Bakırköy diafon servisi - Bakırköy netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA