Başakşehir audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Arnavutköy nade servis - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - görüntülü diafon sistemleri izmir - Sarıyer nade kapı zili servisi - Avcılar kameralı diafon tamir - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Kartal kameralı diafon servisi - ikitelli netelsan servis - Yenibosna audio servis - Ümraniye kameralı diafon servisi - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu nade diafon servisi - Esenler Apartman kameralı diafon - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - ikitelli netelsan diafon servisi - Ataşehir kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon - Esenler Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

ARA
ARA