Başakşehir netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören diafon servisi - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Sancaktepe Apartman kameralı diafon - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü kamera sistemleri - görüntülü diafon şeması - Fatih nade diafon servisi - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi - Başakşehir nade servis - Arnavutköy diafon servisi - Sultanbeyli nade diafon servisi - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu netelsan servis - Sultangazi netelsan kapı zili servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer nade diafon servisi - Zeytinburnu kameralı diafon tamir - Çekmeköy Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

ARA
ARA