Başakşehir netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü kapı sistemleri fiyatları - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi - Eyüp nade kapı zili servisi - Avcılar görüntülü diafon - Esenyurt Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy kameralı diafon tamir - audio kapı zili bağlantı şeması - Maltepe apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Beşiktaş görüntülü diafon - Bakırköy audio zil servisi - ikitelli nade kapı zili servisi - Beykoz kameralı kapı zili servis - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler nade servis - Kartal audio kapı zili servisi - Büyükçekmece audio kapı zili servisi - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - kameralı diafon fiyatları - Bağcılar görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)
KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ..

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA