Başakşehir nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Üsküdar Apartman görüntülü diafon - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Esenler audio görüntülü diafon - Bağcılar nade diafon servisi - Bakırköy audio zil servisi - Pendik Apartman görüntülü diafon - Adalar diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Ümraniye netelsan kapı zili servisi - netelsan görüntülü diafon - Topkapı netelsan diafon servisi - Sultangazi nade diafon servisi - apartman kapı zili fiyatları - görüntülü diafon fiyat listesi - kameralı kapı sistemleri - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Bağcılar kameralı diafon tamir - Sultangazi netelsan kapı zili servisi - Kartal netelsan diafon servisi - Başakşehir görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA