Başakşehir nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli Apartman kameralı diafon - Adalar netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli audio servis - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Ümraniye audio diafon servisi - Kadıköy netelsan kapı zili servisi - Bahçelievler nade servis - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - ikitelli audio diafon servisi - kameralı zil sistemi fiyatları - Eyüp diafonlu kapı zili servis - Sultangazi apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Esenler Apartman kameralı diafon - Ataşehir görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy audio diafon servisi - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Zeytinburnu audio servis - Güngören audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

ARA
ARA