Adalar görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beyoğlu audio zil servisi - Başakşehir görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece audio görüntülü diafon - Beykoz nade diafon servisi - Ümraniye Apartman kameralı diafon - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenler audio diafon servisi - Sarıyer kameralı kapı zili servis - Çekmeköy Apartman kameralı diafon - kameralı kapı zili fiyatları - Eyüp görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy nade diafon servisi - Sultangazi diafonlu kapı zili servis - Adalar apartman görüntülü diafon servisi - Şile audio servis - Fatih Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - audio görüntülü diafon fiyatı - diyafon tesisatı - ikitelli Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA