Bayrampaşa diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş audio zil servisi - Bağcılar audio zil servisi - Şişli görüntülü kapı zili servisi - Avcılar apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe audio diafon servisi - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon - Bağcılar audio kapı zili servisi - Tuzla netelsan diafon servisi - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Beşiktaş Apartman kameralı diafon - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio diafon santrali - Başakşehir netelsan diafon servisi - Üsküdar netelsan diafon servisi - Şile audio diafon servisi - Şile Apartman görüntülü diafon fiyatları - Adalar kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

ARA
ARA