Bayrampaşa diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenyurt görüntülü diafon tamiri - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Şile netelsan kapı zili servisi - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri - görüntülü diafon sistemleri izmir - Silivri nade diafon servisi - Bağcılar netelsan kapı zili servisi - Esenler nade servis - Bağcılar netelsan diafon servisi - Başakşehir netelsan diafon servisi - nade görüntülü diafon - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla netelsan kapı zili servisi - güvenlik kamera fiyatları - Tuzla görüntülü diafon - Şişli audio zil servisi - audio diafon bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA