Bayrampaşa audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Topkapı nade kapı zili servisi - Bağcılar audio servis - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - ikitelli audio diafon servisi - Adalar kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon - Çatalca netelsan diafon servisi - Beykoz nade diafon servisi - Çekmeköy audio diafon servisi - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Kadıköy diafonlu kapı zili servis - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Yenibosna görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - monitör fiyatları - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Zeytinburnu nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

ARA
ARA