Bayrampaşa audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

diafon santrali bağlantı şeması - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy diafon servisi - Maltepe netelsan diafon servisi - en ucuz görüntülü kapı zili fiyatları - Sancaktepe Apartman kameralı diafon - görüntülü diafon markaları - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü diafon tamiri - Sancaktepe apartman görüntülü diafon servisi - Sarıyer kameralı diafon servisi - Fatih nade kapı zili servisi - Sultangazi kameralı diafon tamir - Güngören diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)
4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)

Ürün Özellikleri

Dokunmatik Butonlu Kullanım

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA