Bayrampaşa netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye netelsan kapı zili servisi - Şile netelsan diafon servisi - Tuzla diafonlu kapı zili servis - Başakşehir netelsan servis - Fatih audio diafon servisi - Kağıthane audio kapı zili servisi - Esenler görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna görüntülü diafon - Yenibosna nade kapı zili servisi - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Kağıthane audio görüntülü diafon - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - Avcılar netelsan diafon servisi - Beykoz kameralı diafon servisi - Küçükçekmece audio zil servisi - ikitelli audio zil servisi - Gaziosmanpaşa nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)
SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapı Ot..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA