Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece kameralı diafon servisi - Pendik nade diafon servisi - Bakırköy görüntülü diafon - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü audio zil servisi - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Yenibosna Apartman kameralı diafon - audio diafon teknik servis - villa tipi görüntülü diafon fiyatları - Esenler diafonlu kapı zili servis - Beyoğlu netelsan kapı zili servisi - Çatalca kameralı diafon servisi - Esenyurt audio diafon servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe nade kapı zili servisi - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)
7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)

Ürün Özellikleri

7” TFT Kapasitif Dokunmat..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA