Bayrampaşa nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kameralı diafon servisi - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - görüntülü kapı zili fiyatı - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye netelsan kapı zili servisi - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Topkapı Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa netelsan servis - audio görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt diafonlu kapı zili servis - Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler kameralı diafon servisi - görüntülü zil fiyatları - görüntülü interkom sistemleri - Ümraniye görüntülü diafon - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Avcılar netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA