Bayrampaşa nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy diafon servisi - Pendik netelsan diafon servisi - Başakşehir diafonlu kapı zili servis - Sarıyer nade servis - Silivri görüntülü diafon tamiri - görüntülü diafon sistemi - Beykoz audio zil servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon - Sarıyer Apartman görüntülü diafon - Yenibosna diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece diafonlu kapı zili servis - Şile Apartman görüntülü diafon - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sancaktepe audio diafon servisi - Başakşehir kameralı diafon servisi - Fatih diafonlu kapı zili servis - Bağcılar diafonlu kapı zili servis - Başakşehir kameralı kapı zili servis - kameralı zil sistemi fiyatları - kameralı zil sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

ARA
ARA