Bayrampaşa audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bayrampaşa audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri kameralı diafon servisi - Başakşehir netelsan diafon servisi - Esenler apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - mas görüntülü diafon - Adalar audio kapı zili servisi - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören apartman görüntülü diafon servisi - Kadıköy netelsan kapı zili servisi - Maltepe Apartman kameralı diafon - Beykoz nade servis - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Adalar audio servis - Silivri audio görüntülü diafon - goruntulu diafon fiyatlari - Sultanbeyli görüntülü diafon sistemleri - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli apartman görüntülü diafon servisi - Bahçelievler nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA