Beşiktaş diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beşiktaş diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp kameralı diafon servisi - Sarıyer audio görüntülü diafon - Şişli audio kapı zili servisi - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon - ikitelli kameralı diafon servisi - Bağcılar nade servis - görüntülü zil fiyatı - Bayrampaşa audio zil servisi - Ataşehir kameralı diafon servisi - Maltepe diafonlu kapı zili servis - Güngören görüntülü diafon - Kartal netelsan servis - Sultangazi nade diafon servisi - Maltepe diafon servisi - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Kadıköy audio kapı zili servisi - audio apartman konuşma sistemleri - Adalar netelsan diafon servisi - Sultangazi audio görüntülü diafon - Esenyurt nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)
4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)

Ürün Özellikleri

Dokunmatik Butonlu Kullanım

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA