Beşiktaş audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beşiktaş audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp Apartman kameralı diafon - audio görüntülü diafon en ucuz - Fatih kameralı diafon servisi - görüntüsüz diafon sistemleri - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - görüntülü konuşma - Maltepe audio kapı zili servisi - görüntülü diafon sistemi fiyatları - Sultanbeyli görüntülü diafon - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna diafonlu kapı zili servis - Kağıthane kameralı diafon tamir - Ataşehir kameralı diafon tamir - Küçükçekmece diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - apartman diafon sistemleri - Kağıthane kameralı diafon servisi - Şişli görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

ARA
ARA