Beşiktaş audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beşiktaş audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa audio görüntülü diafon - Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - Kadıköy netelsan diafon servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir kameralı diafon servisi - Üsküdar audio görüntülü diafon - Silivri Apartman görüntülü diafon - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - Bağcılar audio diafon servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon - Sarıyer Apartman kameralı diafon - ikitelli kameralı diafon tamir - Kadıköy audio servis - Bayrampaşa nade kapı zili servisi - Kartal netelsan kapı zili servisi - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Sultangazi Apartman görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

ARA
ARA