Beşiktaş netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beşiktaş netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Avcılar nade kapı zili servisi - Fatih diafonlu kapı zili servis - villa tipi görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Üsküdar audio zil servisi - Bahçelievler audio servis - Esenler kameralı diafon servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon - Güngören kameralı diafon servisi - gizli kamera fiyatları - Ümraniye diafon servisi - Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Kadıköy görüntülü kapı zili servisi - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Başakşehir görüntülü diafon - Başakşehir netelsan diafon servisi - Fatih kameralı kapı zili servis - Sultanbeyli audio servis - Ümraniye netelsan diafon servisi - Çekmeköy netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

ARA
ARA