Beşiktaş görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beşiktaş görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye nade diafon servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon - kameralı zil sistemleri fiyatları - Zeytinburnu netelsan servis - Kartal netelsan diafon servisi - Başakşehir netelsan diafon servisi - Beyoğlu Apartman kameralı diafon - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Pendik kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - görüntülü interkom sistemleri - Çekmeköy audio zil servisi - Bağcılar netelsan diafon servisi - Şile kameralı diafon servisi - Arnavutköy nade kapı zili servisi - Çekmeköy nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

E 12 Sesli Diafon (Kapıcısız)
E 12 Sesli Diafon (Kapıcısız)

BEYAZ 001033

Kapı ile Konuşma
Kapı Otomatiğini Aç..

ARA
ARA