Beşiktaş kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beşiktaş kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Gaziosmanpaşa audio zil servisi - diafon sistemleri fiyatları - Beykoz Apartman görüntülü diafon - Esenyurt audio görüntülü diafon - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Tuzla kameralı kapı zili servis - Şişli netelsan diafon servisi - Sultangazi nade diafon servisi - Başakşehir netelsan diafon servisi - Şile nade kapı zili servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar kameralı diafon tamir - Kadıköy netelsan diafon servisi - Avcılar nade servis - Şişli kameralı diafon servisi - görüntülü kapı zili sistemleri fiyatları - kapı zili fiyatları - Kağıthane netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA