Beşiktaş audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beşiktaş audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler nade diafon servisi - Adalar kameralı diafon tamir - Avcılar netelsan diafon servisi - Beşiktaş diafonlu kapı zili servis - Sarıyer diafon servisi - Adalar netelsan kapı zili servisi - görüntülü diafon şeması - Sultanbeyli netelsan servis - Bağcılar diafonlu kapı zili servis - Güngören nade servis - ikitelli nade diafon servisi - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - görüntülü zil fiyatları - Bağcılar netelsan servis - Sultanbeyli görüntülü diafon - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi - Fatih netelsan kapı zili servisi - Bakırköy audio zil servisi - Şile nade diafon servisi - Adalar Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA