Beşiktaş netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beşiktaş netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe Apartman görüntülü diafon - Başakşehir audio zil servisi - audio görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Çekmeköy netelsan servis - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Başakşehir nade kapı zili servisi - Üsküdar nade kapı zili servisi - Maltepe netelsan kapı zili servisi - Şişli audio zil servisi - Üsküdar audio görüntülü diafon - kablosuz çaycı diafon sistemleri - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Kadıköy nade diafon servisi - Güngören diafon servisi - Başakşehir kameralı kapı zili servis - audio görüntülü diafon fiyatları - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beykoz audio görüntülü diafon - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Çekmeköy nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA