Beşiktaş görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beşiktaş görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören Apartman kameralı diafon - Kadıköy görüntülü kapı zili servisi - netelsan diafon fiyat - Kartal apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar Apartman kameralı diafon - ikitelli netelsan diafon servisi - Topkapı diafonlu kapı zili servis - Kartal Apartman görüntülü diafon - mas diafon fiyatları - Beylikdüzü nade diafon servisi - Ataşehir netelsan kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü diafon - Sarıyer netelsan diafon servisi - Çatalca audio diafon servisi - Sancaktepe görüntülü diafon - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu görüntülü diafon sistemleri - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA