Beşiktaş görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beşiktaş görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca Apartman görüntülü diafon - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli audio diafon servisi - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Ümraniye audio zil servisi - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Güngören kameralı diafon servisi - Avcılar görüntülü diafon tamiri - Adalar audio diafon servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer audio diafon servisi - Çekmeköy Apartman kameralı diafon - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Avcılar nade kapı zili servisi - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü nade kapı zili servisi - Eyüp görüntülü diafon sistemleri - Silivri diafonlu kapı zili servis - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Sultangazi nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

ARA
ARA