Beykoz diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Beşiktaş görüntülü diafon - Beyoğlu audio zil servisi - Bahçelievler görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy diafon servisi - Eyüp görüntülü diafon tamiri - Zeytinburnu diafon servisi - Şile audio zil servisi - Beşiktaş audio görüntülü diafon - Kartal nade servis - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer audio kapı zili servisi - Pendik görüntülü diafon - Başakşehir kameralı diafon servisi - Tuzla audio servis - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Esenler nade servis - Beylikdüzü audio diafon servisi - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

ARA
ARA