Beykoz diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy audio zil servisi - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - multitek görüntülü diafon fiyatları - Tuzla diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih Apartman görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon - Eyüp netelsan kapı zili servisi - Güngören kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Esenyurt kameralı diafon tamir - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece diafon servisi - Fatih netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu netelsan diafon servisi - görüntülü ev telefon fiyatları - Sultangazi audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA