Beykoz audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü konuşma - kablosuz diafon sistemleri - Tuzla audio diafon servisi - Sancaktepe audio diafon servisi - Beylikdüzü kameralı diafon tamir - Bağcılar kameralı diafon servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon - ikitelli kameralı diafon servisi - Pendik nade kapı zili servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü diafon - Ümraniye audio görüntülü diafon - Bakırköy netelsan servis - Sultangazi nade diafon servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Bakırköy audio diafon servisi - Beyoğlu audio servis - Çatalca audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

ARA
ARA