Beykoz görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy diafonlu kapı zili servis - Kağıthane audio diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Büyükçekmece netelsan servis - Avcılar kameralı diafon tamir - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Pendik nade diafon servisi - Bakırköy görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar kameralı kapı zili servis - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Fatih görüntülü kapı zili servisi - Sultanbeyli audio görüntülü diafon - Arnavutköy audio zil servisi - Eyüp kameralı kapı zili servis - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Güngören audio servis - Şişli netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA