Beykoz audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

diafon markaları - Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi - Esenler kameralı diafon tamir - Üsküdar netelsan kapı zili servisi - Sultangazi diafon servisi - Kadıköy görüntülü kapı zili servisi - Sultanbeyli audio görüntülü diafon - kameralı zil sistemleri fiyatları - Şişli netelsan diafon servisi - Sultangazi Apartman kameralı diafon - Başakşehir nade servis - Avcılar audio diafon servisi - Silivri kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa nade diafon servisi - Bağcılar kameralı diafon tamir - Sancaktepe audio kapı zili servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Çatalca apartman görüntülü diafon servisi - Şile audio servis - görüntülü diafon bağlantısı -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA