Beykoz audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Adalar Apartman görüntülü diafon - Sancaktepe audio kapı zili servisi - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Ataşehir audio kapı zili servisi - Üsküdar netelsan diafon servisi - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa nade servis - Tuzla audio görüntülü diafon - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Büyükçekmece audio zil servisi - Şile kameralı diafon servisi - Eyüp audio diafon servisi - Kadıköy nade diafon servisi - Bakırköy diafonlu kapı zili servis - Şile görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy görüntülü diafon - Esenyurt diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA