Arnavutköy audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Arnavutköy audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer görüntülü diafon tamiri - apartman konuşma sistemleri - Gaziosmanpaşa netelsan servis - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi - Beyoğlu diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - görüntülü kapı zilleri - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca audio kapı zili servisi - Başakşehir diafonlu kapı zili servis - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih nade diafon servisi - ev alarm sistemleri fiyatları - audio görüntülü diafon en ucuz - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Avcılar netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA