Beykoz nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kameralı kapı zili fiyatları - Pendik apartman görüntülü diafon servisi - Beyoğlu audio diafon servisi - Eyüp netelsan servis - Başakşehir audio görüntülü diafon - Ümraniye netelsan diafon servisi - Sancaktepe nade servis - Esenler kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu görüntülü diafon tamiri - Yenibosna netelsan kapı zili servisi - Beşiktaş netelsan diafon servisi - mas diafon fiyat listesi - Ümraniye audio görüntülü diafon - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Şile audio zil servisi - Bahçelievler kameralı diafon tamir - Maltepe nade kapı zili servisi - Şile Apartman kameralı diafon - Pendik audio görüntülü diafon - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA