Beykoz netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Zeytinburnu apartman görüntülü diafon servisi - Kartal görüntülü diafon - apartman kamera sistemleri - Silivri netelsan servis - Bağcılar audio kapı zili servisi - kapı zili fiyatları - Maltepe görüntülü diafon - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - Esenyurt diafonlu kapı zili servis - Maltepe netelsan diafon servisi - Üsküdar görüntülü diafon - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Zeytinburnu nade servis - Güngören kameralı kapı zili servis - Bağcılar kameralı diafon tamir - ikitelli diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu netelsan kapı zili servisi - Çekmeköy Apartman kameralı diafon - Pendik audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA