Beykoz kameralı diafon tamir

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz kameralı diafon tamir

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bağcılar netelsan diafon servisi - Beyoğlu nade diafon servisi - Kartal kameralı diafon servisi - Pendik Apartman kameralı diafon - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Kadıköy audio zil servisi - Beykoz Apartman kameralı diafon - apartman konuşma sistemleri - Şile nade diafon servisi - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - görüntülü kapı zilleri - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - güvenlik kamera fiyatları - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - multitek diafon - Adalar görüntülü diafon sistemleri - Tuzla kameralı diafon servisi - diafon arızaları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Zil Paneli
1 Buton Kameralı Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA