Beykoz kameralı diafon tamir

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz kameralı diafon tamir

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kapı diafon sistemleri - Topkapı Apartman kameralı diafon - Beşiktaş audio servis - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi Apartman görüntülü diafon - Eyüp görüntülü diafon - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Kağıthane audio kapı zili servisi - Yenibosna kameralı diafon tamir - Başakşehir nade diafon servisi - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - Sancaktepe netelsan kapı zili servisi - Zeytinburnu nade servis - Çatalca audio diafon servisi - Güngören nade diafon servisi - netelsan görüntülü diafon fiyatları - Şişli audio servis - görüntülü kapı diafonu -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA