Beykoz audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih Apartman kameralı diafon - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Yenibosna audio görüntülü diafon - Şişli netelsan diafon servisi - Avcılar audio kapı zili servisi - görüntülü kamera sistemleri - Fatih kameralı kapı zili servis - Şişli netelsan servis - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Yenibosna görüntülü diafon - Esenyurt audio servis - Güngören netelsan servis - audio sesli diafon bağlantı şeması - Üsküdar audio diafon servisi - kapı otomatiği bağlantı şeması - Üsküdar nade diafon servisi - Kartal görüntülü diafon - Sarıyer görüntülü diafon - Ataşehir audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA