Beykoz kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beykoz kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri netelsan servis - Topkapı nade servis - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Başakşehir netelsan diafon servisi - Esenler kameralı diafon servisi - Üsküdar nade diafon servisi - Büyükçekmece audio görüntülü diafon - Pendik netelsan diafon servisi - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - audıo görüntülü diafon şeması - Avcılar kameralı kapı zili servis - Kadıköy audio kapı zili servisi - Bağcılar diafon servisi - görüntülü kapı otomatiği fiyatları - Bağcılar audio diafon servisi - audio görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa nade kapı zili servisi - Bahçelievler kameralı diafon servisi - Sancaktepe kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA