Beylikdüzü nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beylikdüzü nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli kameralı diafon tamir - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Maltepe nade diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar nade kapı zili servisi - Üsküdar audio kapı zili servisi - Çekmeköy Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa netelsan servis - Adalar netelsan kapı zili servisi - Ataşehir audio kapı zili servisi - audio diafon santrali - Kartal netelsan diafon servisi - Adalar netelsan servis - Beyoğlu nade servis - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Şile kameralı diafon tamir - Şişli kameralı kapı zili servis - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Kadıköy audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

ARA
ARA