Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Zeytinburnu kameralı diafon servisi - Şişli netelsan kapı zili servisi - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye kameralı diafon tamir - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy nade kapı zili servisi - Sancaktepe görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy nade kapı zili servisi - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon - commax görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Pendik audio diafon servisi - Bağcılar audio kapı zili servisi - Fatih görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - Başakşehir audio zil servisi - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Maltepe nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA