Beylikdüzü audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beylikdüzü audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kartal audio zil servisi - Güngören diafonlu kapı zili servis - Ümraniye kameralı diafon tamir - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - diafon markaları - Arnavutköy audio görüntülü diafon - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Eyüp kameralı diafon tamir - Pendik netelsan diafon servisi - Fatih netelsan kapı zili servisi - Güngören audio diafon servisi - Bayrampaşa kameralı diafon servisi - Kadıköy kameralı diafon servisi - Arnavutköy kameralı diafon tamir - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Adalar diafonlu kapı zili servis - Kartal görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA