Beyoğlu görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Eyüp nade diafon servisi - Yenibosna görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy audio görüntülü diafon - görüntülü zil sistemi fiyatları - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon - Başakşehir audio diafon servisi - Çekmeköy audio servis - Fatih netelsan kapı zili servisi - Çatalca netelsan kapı zili servisi - Tuzla kameralı diafon servisi - Adalar audio kapı zili servisi - Topkapı netelsan kapı zili servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar diafonlu kapı zili servis - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece audio zil servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon - Arnavutköy nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA