Beyoğlu diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kapı zili fiyatları - Şile netelsan diafon servisi - Yenibosna netelsan diafon servisi - Esenyurt kameralı diafon tamir - Zeytinburnu görüntülü kapı zili servisi - Esenler kameralı diafon servisi - Ümraniye nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Maltepe audio zil servisi - Beşiktaş audio görüntülü diafon - Bahçelievler kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü nade diafon servisi - Üsküdar audio diafon servisi - Bağcılar nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi görüntülü diafon tamiri - Arnavutköy görüntülü diafon - Silivri netelsan diafon servisi - Çekmeköy audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA