Beyoğlu audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca nade servis - kameralı kapı zili fiyatları - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe audio diafon servisi - Çatalca kameralı kapı zili servis - Esenyurt Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye netelsan servis - Çekmeköy netelsan diafon servisi - netelsan görüntülü diafon fiyatları - audio kapı zili şifre değiştirme - Büyükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Şişli görüntülü diafon - Silivri nade diafon servisi - Üsküdar nade kapı zili servisi - Sultangazi kameralı diafon servisi - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - görüntülü zil sistemleri - Şişli Apartman kameralı diafon - Şile diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

ARA
ARA