Arnavutköy netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Arnavutköy netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio kapı otomatiği bağlantı şeması - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Adalar audio kapı zili servisi - Pendik netelsan kapı zili servisi - Yenibosna netelsan servis - apartman diafon fiyatları - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy nade diafon servisi - Bahçelievler netelsan servis - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar Apartman kameralı diafon - Şile kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli apartman görüntülü diafon servisi - Esenler audio görüntülü diafon - Esenyurt görüntülü diafon sistemleri - Eyüp kameralı diafon tamir - Üsküdar netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA