Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kameralı diafon sistemleri - apartman kapı otomatiği - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Eyüp diafon servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı netelsan kapı zili servisi - Üsküdar kameralı diafon servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon - Bağcılar kameralı kapı zili servis - Ümraniye apartman görüntülü diafon servisi - Esenler audio görüntülü diafon - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - apartman konuşma sistemleri - Topkapı nade diafon servisi - Silivri kameralı diafon tamir - Bağcılar audio zil servisi - Esenyurt nade diafon servisi - görüntülü kapı zili fiyatları - Sultangazi diafonlu kapı zili servis - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA