Beyoğlu audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bakırköy nade diafon servisi - Beylikdüzü audio servis - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - Ataşehir netelsan servis - Beykoz audio zil servisi - Kartal audio diafon servisi - Fatih audio kapı zili servisi - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar görüntülü kapı zili servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon - görüntülü telefon fiyatları - Kağıthane kameralı diafon tamir - Esenler netelsan servis - ikitelli nade kapı zili servisi - en ucuz görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA