Beyoğlu nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

nade diafon bağlantı şeması - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy nade diafon servisi - Zeytinburnu kameralı diafon servisi - Pendik audio diafon servisi - Maltepe nade diafon servisi - Çekmeköy görüntülü diafon - Üsküdar kameralı diafon servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Yenibosna netelsan diafon servisi - Esenler netelsan servis - diafon arızaları - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Sarıyer görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Bakırköy görüntülü kapı zili servisi - Bakırköy audio servis - apartman diafon sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA