Beyoğlu kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Arnavutköy netelsan diafon servisi - görüntülü diafon fiyatı - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla netelsan kapı zili servisi - audio sa 201 kapıcısız diafon - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile nade servis - Ümraniye audio zil servisi - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Sultangazi audio servis - Tuzla Apartman kameralı diafon - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Şile netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA