Beyoğlu kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece audio görüntülü diafon - Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Beylikdüzü diafonlu kapı zili servis - Bakırköy netelsan servis - görüntülü zil sistemleri fiyat - Sancaktepe audio diafon servisi - Sancaktepe görüntülü diafon sistemleri - Sancaktepe netelsan servis - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla netelsan servis - Sarıyer nade kapı zili servisi - audio görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Adalar apartman görüntülü diafon servisi - Zeytinburnu audio diafon servisi - Pendik Apartman kameralı diafon - Bahçelievler diafonlu kapı zili servis - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA