Beyoğlu audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio kapı zili şifre değiştirme - Beyoğlu diafon servisi - audio diafon servisi - Yenibosna Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy kameralı diafon servisi - Beyoğlu audio diafon servisi - Üsküdar kameralı diafon tamir - Büyükçekmece netelsan servis - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - Beşiktaş audio görüntülü diafon - Kartal Apartman görüntülü diafon - Kağıthane audio görüntülü diafon - Güngören nade diafon servisi - Ataşehir nade servis - Bayrampaşa kameralı diafon tamir - audio kapı zili şifre değiştirme -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA