Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih nade kapı zili servisi - Sancaktepe görüntülü diafon - Esenyurt kameralı kapı zili servis - Başakşehir netelsan diafon servisi - goruntulu diafon fiyatlari - Sancaktepe kameralı diafon tamir - Kartal audio zil servisi - Sultangazi diafonlu kapı zili servis - Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio kameralı diafon - Güngören netelsan kapı zili servisi - Silivri kameralı kapı zili servis - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp audio kapı zili servisi - Maltepe audio servis - Topkapı netelsan kapı zili servisi - apartman diafon sistemleri fiyatları - Zeytinburnu görüntülü kapı zili servisi - Maltepe audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA