Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı görüntülü diafon sistemleri - Eyüp Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu diafon servisi - Şişli apartman görüntülü diafon servisi - Bakırköy kameralı diafon servisi - Esenyurt audio zil servisi - audio bağlantı şemaları - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Fatih netelsan kapı zili servisi - Eyüp audio kapı zili servisi - Yenibosna netelsan diafon servisi - Pendik nade kapı zili servisi - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - görüntülü konuşma - ikitelli audio servis - Sultangazi görüntülü diafon tamiri - Esenler nade servis - Avcılar audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA