Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kablosuz görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir Apartman kameralı diafon - Ataşehir görüntülü diafon - Beylikdüzü audio servis - Küçükçekmece audio zil servisi - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - Şişli netelsan diafon servisi - Pendik kameralı kapı zili servis - Kartal nade servis - Silivri görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş audio diafon servisi - Yenibosna kameralı diafon tamir - Ataşehir audio kapı zili servisi - Maltepe netelsan servis - Esenler audio diafon servisi - Tuzla kameralı diafon servisi - Kadıköy netelsan servis - Arnavutköy Apartman kameralı diafon - Silivri diafon servisi - mas görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA